Looks Stylizacje

Wednesday afternoon / 11.06.2015

 

Dzisiejsza stylizacja to całkowity zbieg okoliczności. Kiedy dostałam wymarzoną spódnicę myślałam, że będę ją nosić z białą podkoszulką – nudnie. Jednak przy okazji porządków znalazłam jasno-niebieski topik (tak przynajmniej został opisany na stronie zalando) w rzeczywistości bardziej przypomina on bardzo jasną zieleń. Stworzyłam więc bardzo dziewczęcy pastelowy zestaw który jest bardzo uniwersalny – na uczelnię/szkołę, na randkę a nawet na spotkanie ze znajomymi czy rodzinną imprezę.
Jak wam się podoba zestaw i zdjęcia ?
Deniq
 
 
Today’s stylization is a total coincidence. When I got this skirt of my dream’s I thought that I would wear it only with a simple white blouse – boring. When I organized my wardrobe I found this lightly blue top (described on zalando) but in fact its more very light green. Finally I made girly pastel set which is universal – university/school, date or even informal meeting with friends or family party.
How you like it?
Deniq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacket Zara/Top Zalando Even&Odd/ Shoes stylowebuty.pl /skirt – gift made by my boyfriend’s mother – dangez.com.pl  /belt New Yorker

 

 

Related Posts

38 Comments

  • Reply
    Paulina Kubas
    11 czerwca 2015 at 15:22

    gdzie wyhaczyłaś ten boski pasek?

  • Reply
    Deniq
    12 czerwca 2015 at 05:25

    nie podpisałam ? w New Yorkerze był przy zestawie trzech za jakąś śmieszna cenę 🙂

  • Reply
    Paulina R
    17 czerwca 2015 at 15:44

    śliczna stylizacja <3

    http://belief-hope-and-love.blogspot.com/

  • Reply
    Pluta Klaudia
    17 czerwca 2015 at 15:44

    W-O-W! Śliczne zdjęcia, śliczna Ty!!! Cudownie po prostu! 🙂

    Pozdrawiam serdecznie,
    plutaklaudia.blogspot.com ♥.

  • Reply
    Deniq
    17 czerwca 2015 at 15:50

    dziękuje kochana ! 🙂

  • Reply
    wildstrawberryand
    17 czerwca 2015 at 17:16

    Świetny zestaw 🙂

  • Reply
    Sybilla
    18 czerwca 2015 at 15:43

    masz urode jak z bajki! Świetna stylizacja 🙂

  • Reply
    Deniq
    18 czerwca 2015 at 18:26

    dziękuje 🙂

  • Reply
    Sybilla
    18 czerwca 2015 at 19:00

    Jestem wegetarianka od niedaawna i nie jem mięsa, nie noszę futer, jestem przeciwna zabijaniu zwierząt i na pewno nie kupiłabym świadomie nowych butów wspierając tym samym ich zabijanie. Kiedyś planuję przejść na weganizm, ale jak mówię kiedyś i małymi kroczkami, wtedy jak wiadomo zrezygnuję ze wszystkiego co pochodzi od zwierząt. Z początku u mnie gdy zrezygnowałam z mięsa z dnia na dzień zaczęły wyskakiwać krosty i pozostawiały po sobie ciemne blizny, ale wyczytałam że w ten sposób oczyszcza się organizm, przetrwałam jakoś to bo nie mogłam się zmusić aby zjeść chociaż kawałek mięsa i tak zostało mi do tej pory 🙂

  • Reply
    Wiolucja
    18 czerwca 2015 at 22:36

    Zakochałam się! 🙂 Bajecznie tu u Ciebie!

  • Reply
    Wiolucja
    19 czerwca 2015 at 11:20

    Pewnie, nie ma problemu, podkradaj! 😉 Jest mi niezmiernie miło!! 🙂 Współczuję z całego serca uczulenia na słońce – nawet nie chcę myśleć ile bym musiała się nadenerwować na to wszystko, wrr… Współczuję raz jeszcze i podziwiam, ze dajesz radę to wytrzymywać 😀 Chyba powinnam zacząć komuś dziękować, że nie jestem na nic uczulona 🙂 U mnie kremy BB nie zdają testu – potrzebuję dużego krycia, a one raczej tego nie oferują… Już wolę zainwestować w bardzo lekki podkład niż te kremy 😛 Może za jakiś czas kiedy moja cera nie będzie przypominać obecnej to się skuszę 🙂

  • Reply
    OnAlwaysTogether
    19 czerwca 2015 at 12:49

    Genialna stylizacja ! Całość prezentuje się lekko i świeżo 🙂 Uroku dodają eleganckie dodatki 🙂 Również obserwuję ! ;*

  • Reply
    Wiolucja
    19 czerwca 2015 at 13:12

    No właśnie ja nie próbowałam innych niż te drogeryjne i ostro się zniechęciłam. Też mam problemy z trądzikiem, chociaż teraz bardziej z bliznami i przebarwieniami po nim niż nim samym. Zazdroszczę gładkiej twarzy! To generalnie coś, o czym marzę 😛 E tam – drogie. Wolę wydać pieniądze na coś, co ma być w porządku niż kilka złotych na coś kompletnie do niczego… 😉 Może skuszę się na te azjatyckie kremy BB, a foch portfela zwalę na Ciebie 😀

  • Reply
    Wiolucja
    19 czerwca 2015 at 14:08

    Aaaa, zachęcasz!!! 😀 Na pewno jak coś zacznę od zamówienia próbek, bo nie ma co w ślepo wydawać tyle pieniędzy na krem, a później okaże się, że to totalnie nie mój kolor 😛 Wiesz co, według mnie, lepiej wydać nawet tysiące na te zabiegi jak ma to mi podnieść pewność siebie, generalnie też ulepszyć moje życie, wygodę i pozwolić na zaoszczędzenie czasu podczas makijażu, pozbycie się problemu przede wszystkim 🙂 Pieniądze to nie wszystko.

  • Reply
    Wiolucja
    19 czerwca 2015 at 15:05

    Jak miło! 🙂

  • Reply
    Sybilla
    19 czerwca 2015 at 15:48

    No to rzeczywiście masz nie za ciekawie.
    Ciagle mam wrażenie że Cię gdzieś widziałam

  • Reply
    ::MaGic Lov::
    19 czerwca 2015 at 20:59

    Bardzo fajny klimat zdjęć 🙂

  • Reply
    http://werooni.blogspot.com/
    20 czerwca 2015 at 09:43

    Wspaniałe zdjęcia, magiczne 🙂
    masz świetną urodę! *,*

  • Reply
    Anonimowy
    20 czerwca 2015 at 10:01

    Uwielbiam twoje zdjęcia! Jesteś prześliczna!

    Wiolenka

  • Reply
    Karolina Prusińska
    20 czerwca 2015 at 10:51

    Cudowna sesja! Nie wiem czemu fotografowie nie chcą żebyś Ty przygotowywała stylizacje… Ja bym była wniebowzięta mieć tak uroczą modelkę w tak pasującej stylizacji, że aż zazdroszcze fotografowi!
    Miłego dnia, będę częściej zaglądać 🙂

  • Reply
    Karolina Prusińska
    20 czerwca 2015 at 14:43

    Ojaaa, tak, Warszawa! Pisz koniecznie jak będziesz nawet na 15min czy coś ? co do cieni to znaczy że masz plastyczną twarz, to chyba dobrze u modelek 🙂

  • Reply
    Sandra Kozłowska
    25 czerwca 2015 at 20:10

    jej! ta spódnica jest po prostu genialna! Napatrzeć się nie mogę 🙂
    Sandicious

  • Reply
    roxy jacobs
    26 czerwca 2015 at 08:13

    swietna spodniczka!

  • Reply
    Niuntis
    26 czerwca 2015 at 11:11

    świetna stylizacja! Wszystko idealnie ze sobą współgra!
    pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga:
    niuntis.blogspot.com
    klikniesz w baner na moim blogu?

  • Reply
    Sylwia Szewczyk
    26 czerwca 2015 at 11:24

    O jej! Ta spódnica jest przecudowna! A Ty jesteś prześliczna-tylko patrzę i patrzę na te zdjęcia 🙂

  • Reply
    Deniq
    26 czerwca 2015 at 11:46

    Ojej dziękuje! ;3

  • Reply
    Joanna Mrozińska
    26 czerwca 2015 at 17:05

    Ciekawy blog 😉 będę obserwować 😉 Wszystko idealnie 😉 jesteś przeurocza ;)))

  • Reply
    Secret_style
    26 czerwca 2015 at 22:31

    Jeeeeeeeeeeej fantastyczna całość! zestaw jest bejczny- taki dziewczęcy i delikatny 🙂
    a spódnica meeeeega ! sama dumnie bym nosiła takie cudo- te plisko dodają jej niepowtarzalnego uroku- piękna! 🙂 🙂

    pozdrowionka 🙂
    Daria

  • Reply
    Nippi
    28 czerwca 2015 at 07:52

    Zdjęcie na schodach najbardziej mi się podoba, spodniczka jest boska <3

  • Reply
    Tijana Momcilovic
    28 czerwca 2015 at 16:02

    great post 🙂 have a nice Sunday:)

    http://www.itsmetijana.blogspot.com/

  • Reply
    Magic World
    29 czerwca 2015 at 09:08

    Świetna stylizacja! 🙂
    Megaa spódnica, lubie tą piosenkę 😉
    Klikniesz w kliki w nowym poście będę wdzięczna ;*

  • Reply
    Deniq
    29 czerwca 2015 at 16:29

    Dziękuje! prezent bardzo udany ! 🙂

  • Reply
    Klaudia Clara
    29 czerwca 2015 at 17:50

    Pretty, delicate and cute! You really suit the colours you're wearing!!:)

    KLAUDIA CLARA

  • Reply
    I'm a Charlatan
    29 czerwca 2015 at 19:25

    such a great outfit! i love your hair 😉

    Best,
    Caroline http://imacharlatan.blogspot.com/

  • Reply
    Gabriela Kogut