O mnie Stylizacje

19.10.2015

8-2B-25281-2Bof-2B1-2529
Ponieważ się nie miałam okazji przedstawić i blog przekształciłam raczej w photoblog dziś parę słów o mnie. Mam na imię Dominika i mam skończone 22 lata. Jestem studentką trzeciego roku teatrologii na Uniwersystecie Jagiellońskim. Studia na wydziale polonistyki naprawdę dużo mi dały – otworzyły na kontakt z ludźmi, nauczyły naprawdę dobrze pisać o teatrze, muzyce i tańcu. Swoją pracę licencjacką skupiam na osobie Piotra Czajkowskiego – więc to sama przyjemność. Kocham balet, operę – sztukę w całkowitym jej rozumieniu. Czasami też coś namaluję.
Całym światem jest dla mnie muzyka od lat śpiewam – bardzo długo byłam samoukiem, później chodziłam na kursy i lekcje a w tym momencie mam własny zespół. Moją największą miłością jest wiolonczela – nie udało mi się jako dziecko chodzić do szkoły muzycznej, ale teraz nadrabiam zaległości w szkole dla dorosłych. Z tym także poniekąd wiąże swoją przyszłość.
Jestem straszną romantyczką, płaczę na filmach (czasem nawet na reklamach). Zachowuje ogromny dystans do osób trzecich  – dlatego mogę wydawać się zadufana i niemiła. Mówienie prawdy, które mam we krwi też niestety mi nie pomaga w poznawaniu nowych ludzi. No i nie rozpoznaje ich później na ulicy bo zawsze jestem zabiegana i zamyślona nad trylionem potrzebniejszych i mniej potrzebnych spraw.
Nie potrafię się wykonywać makijażu – dopiero od kilku dni ćwiczę machanie pędzlami. Przez kilka lat nie malowałam się wcale. Mam naturalny kolor włosów ale przechodziłam przez wiele kolorów farb od platyny przez fiolety i czerwienie oraz różne odcienie blondu. Mam także naturalnie dosyć ciemne brwi w stosunku do włosów i kiedy byłam w podstawówce moja babcia krzyczała na mnie i biegała z wacikami bo myślała, że je czymś maluje (w sumie to nadal jej nie przeszło, ale teraz poniekąd ma racje) Moim ulubionym gatunkiem filmowym są … horrory. Potrafię w samotny wieczór usiąść z popcornem i oglądać taki film sama.
Byłam niesamowicie niegrzecznym dzieciakiem – wychowałam się na wsi pod Krakowem, tam jest mój rodzinny dom i tam też po licencjacie wracam. Wychowywała mnie w większości babcia, a że mieliśmy gospodarstwo musiała zabierać mnie ze sobą. Nie myślcie sobie, że było łatwo – do tej pory na rodzinnych imprezach wspominane jest, że pewnego dnia nie wytrzymała i przywiązała mnie do drzewa 😀 kiedy wypasała krowy zbiegałam na sam dół pastwiska a potem nie mogłam wyjść więc wynosiła mnie na plecach – wcale się nie dziwie, że pewnego dnia wymiękła. Uważam, że miałam niesamowite szczęście, że dzieciństwo miałam jako jeden z ostatnich roczników bez komórek i komputerów. Dzięki temu mam co wspominać.
Do niedawna nie lubiłam nosić kolczyków i większej biżuterii – ostatnio jednak po kilku opiniach zdecydowałam się coś zmienić – i wygląda, że powoli się przyzwyczajam. Tak samo jest z kolorami – blog jest w pewnym sensie moją metamorfozą…z całkiem ładnej, choć nie potrafiącej do końca podkreślić swojej urody dziewczyny staję się powoli osobą, kobietą która krok po kroczku uczy się wykonywać makijaż, dobierać kolory i … malować paznokcie (serio, kompletnie tego nie robiłam…)
Jeśli chcielibyście zadać mi jakieś pytanie – śmiało, chętnie odpowiem na pytania 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli spodobała Ci się moja strona, będzie mi niezmiernie miło jeśli zaobserwujesz mnie na:

 

Related Posts

7 Comments

 • Reply
  Sylwia Badora
  19 października 2015 at 14:06

  piękne i zniewalające zdjęcia!

 • Reply
  Julia Goch
  19 października 2015 at 14:06

  Piękne zdjęcia, masz bardzo ciekawą urodę 🙂
  Pozdrawiam serdecznie, mój blog/KLIK :))

 • Reply
  Malinka M.
  20 października 2015 at 11:11

  Bardzo ładne zdjęcia.Powodzenia w dążeniu do celów:)

 • Reply
  Gabriela Kogut
  20 października 2015 at 11:11

  Fajną masz urodę 🙂

 • Reply
  Veronica B.
  20 października 2015 at 17:30

  Cieszę sie, że się przed nami otworzyłaś:)

 • Reply
  Deniq
  24 października 2015 at 14:13

  🙂

 • Reply
  Deniq
  24 października 2015 at 14:18

  dziękuje!

 • Dodaj komentarz

  Close