Recenzje Uroda

Recenzja: Tusz L’oreal False Lash Wings Butterfly effect fibers

oczka11-2B-25281-2Bof-2B1-2529
Dzisiaj mam dla was recenzję tuszu od L’oreal.  Jak wiecie że od niedawna maluję oczy cieniami to do tuszy i efektów jakie dzięki nim osiągam zawsze przykładałam ogromną wagę. Tym razem do moich rąk wpadł tusz L’oreal Buttefly effect fibers, z reguły sięgam po tańsze tusze jednak temu postanowiłam dać szansę. 
Tusz ma silikonową szczoteczkę o asymetrycznym kształcie (chyba trochę miała przypominać skrzydło motyla?). Zamknięty jest w srebrnym całkiem ładnym opakowaniu które niestety bardzo szybko się ściera, dlatego na zdjęciach możecie zaobserwować niestety porysowane i nie do końca widoczne napisy.
Po wyciągnięciu szczoteczki czujemy naprawdę intensywny zapach, na samej szczoteczce tuszu jest odpowiednia ilość. 
Przechodząc do działania (sporo zdjęć):

tak właśnie prezentują się moje rzęsy bez tuszu 

pomalowane lewe oczko 

pomalowane oba oczka
Podsumowując: Tusz wydłuża rzęsy, pogrubia i wywija rzęsy (nie używam zalotki). Jak widzicie też w moim przypadku nie skleja rzęs tylko naprawdę dobrze je rozczesuje i nie obsypuje się. 
Niestety nie do końca pasuje mi kształt szczoteczki – przede wszystkim nie spełnia u mnie przypisanej funkcji i nie dociera wszędzie, ciężko mi nią pomalować rzęsy z zewnętrznej strony a najgorsze dla mnie jest malowanie nią rzęs dolnych bo bardzo trudno precyzyjnie nią manewrować. 
Tusz jest naprawdę dobry, można łatwo osiągnąć bardzo ładny efekt. Ze szczoteczką należy nauczyć się pracować, bo to najprostszych nie należy. Cena to około 30/40 złotych i osobiście uważam, że  łatwo znaleźć jej tańszy odpowiednik. Niemniej polecam jej wypróbowanie. 

Kochani, piszcie czego recenzję chcielibyście przeczytać (swatche, kolorówka, tusze, podkłady)

Related Posts

2 Comments

 • Reply
  Klaudia ;)
  22 października 2015 at 15:16

  Czyli generalnie warto zainwestować? 😉

 • Reply
  Fashion Blogger
  26 października 2015 at 05:22

  Przydatna opinia.

  Stylizacja na jesienny spacer- tanio i z klasą!

 • Dodaj komentarz

  Close