Aktualności Moda Stylizacje

#arioso

paintitblonde_26

paintitblonde_42 paintitblonde_43 paintitblonde_44 paintitblonde_46 paintitblonde_41 paintitblonde_40 paintitblonde_39 paintitblonde_37

paintitblonde_4 paintitblonde_36 paintitblonde_35 paintitblonde_34 paintitblonde_33 paintitblonde_32 paintitblonde_31 paintitblonde_30 paintitblonde_28 paintitblonde_27 paintitblonde_25 paintitblonde_24 paintitblonde_23 paintitblonde_22 paintitblonde_21 paintitblonde_20 paintitblonde_19 paintitblonde_18 paintitblonde_17 paintitblonde_15 paintitblonde_14 paintitblonde_13 paintitblonde_12 paintitblonde_11 paintitblonde_10 paintitblonde_9 paintitblonde_7 paintitblonde_3 paintitblonde_2 paintitblonde_1

buty Venezia | bluzka Bershka | spodenki Bershka | dodatki H&M | torebka Stradivarius | kamizelka Zara | okulary Zara

Related Posts

13 Comments

  • Reply
    Grzegorz Przetakiewicz
    29 lipca 2016 at 18:21

    bardzo ładna kreacja, wspaniałe dopasowanie, ślicznie wyględasz 🙂

  • Reply
    Sandra Wieczorek
    29 lipca 2016 at 18:59

    Uwielbiam Twoje stylizacje są bardzo subtelne i kobiece <3 Pierwszy raz widzę taki model butów u kogokolwiek, ale wyglądają świetnie w Twoim połączeniu 🙂 Miłego weekendu! :*

    http://www.sandina.pl

  • Reply
    Mis Marli
    29 lipca 2016 at 19:58

    Elegancko i niebanalnie 🙂 Podoba mi się 🙂 Biel jest dla Ciebie stworzona.
    Twoje oczy hipnotyzują 🙂

    • Reply
      Paint it blonde
      30 lipca 2016 at 18:22

      Dziękuje Marli ❤❤

  • Reply
    ADSTRANGER
    30 lipca 2016 at 12:04

    Rewelacja! ♥

  • Reply
    secret_style
    30 lipca 2016 at 15:54

    Jeśli jeszcze raz ktoś mi powie, żebiel jest nudna od razu odeślę go do Twojego zestawu- to wlasnie dzięki temu, że ta biel różni się odcieniami i fakturami jest mega stylowo – super całość 🙂

    Zestaw absolutnie godny uwagi ! 🙂 🙂

    udanego weekendu 🙂
    Daria

    • Reply
      Paint it blonde
      30 lipca 2016 at 18:21

      Dziękuje z całego serduszka! Jest bardzo, bardzo miło !

  • Reply
    Nikoletta Jonkisz
    30 lipca 2016 at 20:14

    Cudownie wyglądasz i ładna stylizacja 🙂

    http://nikoleannj.blogspot.co.uk/

  • Reply
    Marie Laeti
    2 sierpnia 2016 at 06:24

    Absolutely fantastic, can we expect the same session in black, same shoes, same dress ?
    Perfect !

    • Reply
      Paint it blonde
      3 sierpnia 2016 at 08:50

      Of course! 🙂

  • Reply
    F-it-ASHION
    3 sierpnia 2016 at 12:36

    Pięknie wyglądasz! 🙂 Uwielbiam biel, która w połączeniu z Twoją urodą wygląda genialnie!

  • Reply
    kataszka
    2 września 2016 at 09:17

    Pięknie! Cudowna torebka!

  • Reply
    Malwina M
    2 września 2016 at 17:03

    Cudnie się prezentujesz, lekko,zwiewne i bardzo stylowo! Piękne profesjonalne zdjęcia!