Aktualności Stylizacje

Halloween outfit with Rosewholesale and Rosegal

paintitblonde22

Moi drodzy!

Dziś post przygotowany specjalnie z okazji Halloween. Postanowiłam wcielić się w legendę światowego kina Marylin Monroe. Jestem dumna z tej sesji, jak na domowe warunki wyszły całkiem ładnie, prawda? Makijaż i fryzurę oczywiście wykonywałam samodzielnie a blendy trzymali moli mali kuzyni. Także, mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają!

Co prawda, sukience brak plisów i jest sztywniejsza, więc wiatr nie podwieje jej tak jak z tego najbardziej znanego zdjęcia ze Słomianego Wdowca, jednak idealnie według mnie pasuje do klimatu lat 60! przez charakterystyczny pas i dekolt.  Taką samą sukienkę możecie kupić w sklepie Rose Wholesale w trzech kolorach. Rozmiar S to większa „eska” lub standardowa M, ja musiałam znaczenie ją zmniejszyć w pasie. Na ciele układa się prześlicznie, dekolt ładnie podkreśla krągłości, a także sam materiał jest bardzo przyjemny (mieszanka bawełny).

Do sukienki dobrałam białe cienkie sandałki, zamawiałam je ze sklepu Rosegal, dostępne są także w kilku wariantach kolorystycznych. Bałam się jak przyjdą wykonane, ale nie mam żadnych zastrzeżeń, są ładnie sklejone, nie wyglądają tanio i są stabilne. Nie wiem jak sprawdzą się na dłuższej imprezie, ale po całym dniu w domu nie mogę nic im zarzucić. No i ślicznie wyglądają na nodze!

paintitblonde4 paintitblonde5 paintitblonde6 paintitblonde7 paintitblonde8 paintitblonde9 paintitblonde10 paintitblonde3 paintitblonde11 paintitblonde14 paintitblonde15 paintitblonde16 paintitblonde17 paintitblonde18 paintitblonde19 paintitblonde20 paintitblonde23 paintitblonde24 paintitblonde30 paintitblonde31 paintitblonde32 paintitblonde33 paintitblonde25 paintitblonde26 paintitblonde27 paintitblonde28 paintitblonde29

sukienka Rose wholesale – LINK 

buty Rosegal – LINK 

instagram  pobrane

Related Posts

2 Comments

 • Reply
  Ev
  29 października 2016 at 13:26

  Wyglądasz wspaniale 🙂

 • Reply
  Mis Marli
  2 listopada 2016 at 19:27

  Idealnie! Masz odpowiednią urodę do takiej charakteryzacji 🙂 Wyszło świetnie 🙂

 • Dodaj komentarz

  Close