Aktualności Inspiracje Stylizacje

Halloween outfit #2 with Zaful !

paintitblonde29

Mówiłam, że wczorajsza stylizacja była najlepsza? Chyba zmieniłam zdanie, a najprostsze rozwiązanie uznaje za najbardziej udane. Oto obiecana kolejna Halloweenowa stylizacja. Bardzo prosta w wykonaniu, wystarczą zwykłe spodnie – czarne, skórzane lub legginsy, kawałek materiału na górę, sztuczna krew lub farba do ciała i gotowe! Ja dodatkowo na szyję ubrałam gumowy naszyjnik imitujący podcięte gardło, które dorzuciłam do zamówienia od sklepu Zaful. Myślę, że tego typu naszyjniki są idealne jeśli nie mamy czasu na szycie lub szukanie w sklepach kostiumu. Bardzo dobrze przylega do ciała, jest nieco dłuższy więc ja z tyłu go związałam. Ma taki ciemny czerwony kolor, oczywiście na zdjęciu kolory są podrasowane, ale w rzeczywistości naszyjnik świetnie się prezentuje. Jestem zachwycona bo za niewielką cenę można stworzyć fantastyczny zestaw, który zachwyci innych na imprezie. Jak wam się podoba mój pomysł?

Dziękuje najmilej Grzegorzowi, za przemiłą sesję zdjęciową. Rewelacyjny klimat, profesjonalne podejście a zdjęcia są rewelacyjne! Grzesiu, dziękuje raz jeszcze!

paintitblonde12 paintitblonde13 paintitblonde14 paintitblonde15 paintitblonde16 paintitblonde17 paintitblonde18 paintitblonde19 paintitblonde20 paintitblonde21 paintitblonde22 paintitblonde23 paintitblonde24 paintitblonde25 paintitblonde26 paintitblonde27 paintitblonde28 paintitblonde30 paintitblonde31 paintitblonde32

 

spodnie Sinsay

buty Stylowebuty.pl

chocker Zaful – LINK

POLUBCIE Zaful Instagram 

 

instagram  pobrane

 

 

Related Posts

2 Comments

 • Reply
  Grzegorz Przetakiewicz
  29 października 2016 at 20:53

  Wspaniała sesja 🙂
  Dzięki za współpracę i polecam się na przyszłość 🙂

 • Reply
  Ev
  30 października 2016 at 19:29

  Niesamowity makijaż!

 • Dodaj komentarz

  Close