Aktualności Moda Recenzje Stylizacje Zakupy

Automatic Moonstone Steam Curler from Irresistible me, recenzja

1

Kochani, dzisiaj ostatni dzień roku 2016! Roku, który przyniósł wielu ludziom sukcesy, szczęście, miłość ale także roku pełnego smutku, strachu i niestety śmierci. Nie można ukrywać, że rok ten był bardzo ciężki dla każdego z Nas jako jednostki ale także dla Nas jako Narodu. Pozostaje mi więc życzyć moim wszystkim czytelnikom aby kolejny rok był spokojniejszy, abyście potrafili uspokoić swoje serca i nauczyli się słuchać jego głosu. Mam nadzieję, że odnajdziecie szczęście i spełnicie choć jedno ze swoich marzeń. Dla mnie kolejny rok będzie pełen niespodzianek!

Wszystkiego Najlepszego w 2017 roku ! 

 

curler

Już jakiś czas temu na rynku pojawiły się nowe urządzenia do kręcenia włosów.  Kilka razy miałam w rękach takie urządzenia, jednak nie zdecydowałam się nigdy na taki zakup. Kilka tygodni temu odezwała się do mnie Blair z Irresistible me, która zaproponowała mi wypróbowanie takiego automatycznego curlera do włosów.  Ich urządzenie oprócz szeregu opcji zmiany temperatury (380°F/190°C, 410°F/210°C and 450°F/230°C), czasu kręcenia (8 sec. 10 sec. i 12 sec.), kontrol kręcenia (prawa, lewa oraz automatyczna) zawiera dodatkowo funkcję steam czyli pary. Do urządzenia możemy wlać wodę lub inny środek chroniący przed wysoką temperaturą.

Praca z urządzeniem jest banalnie prosta, ponieważ po położeniu włosów urządzenie wciąga je do środka a potem sygnalizacja dźwiękowa informuje o gotowym loku. Efekt jest świetny zarówno na długich jak i krótkich włosach. No i przede wszystkim, niesamowicie szybki!

Łatwość i działanie urządzenia, możecie zobaczyć w moim pierwszym, krótkim filmik. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Dawajcie łapki w górę i SUBSKRYBUJCIE!

2 4 5 7 10 11 12

 

sukienka Zaful | chocker Dresslily | kolczyki Dresslily

stylizacja włosów Irresistible me Moonstone Automatic Steam Curler

Related Posts

3 Comments

 • Reply
  Nikoletta J
  1 stycznia 2017 at 15:47

  Cudownie wyglądasz, wesołego nowego roku 🙂

  http://nikoleannj.blogspot.co.uk/

 • Reply
  Ewa Macherowska
  1 stycznia 2017 at 20:36

  Nieziemska sukienka! 😉

 • Reply
  Gobli.pl
  3 stycznia 2017 at 14:19

  Super sprzęt 🙂 Chciałabym taki mieć 🙂 Pozdrawiam ciepło :* PS Wyglądasz cudnie!

 • Dodaj komentarz

  Close